II. International May tournament Hradec Králové

17. 5. 2019 - 19. 5. 2019

U14  U12  U10 E  U10 S 

17.5. - 19.5.2019 II. mezinárodní májový turnaj v Hradci Králové. 37 týmů - čtyři kategorie U10 Standard, U10 Elite, U12 a U14. Týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska a Rakouska. Místo konání: Sportovní areálu pozemního hokeje ve Farářství. Akci finančně podpořilo město Hradec Králové.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

Den 1 | II. International May tournament Hradec Králové

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 HC Slavia HK Boys U10 1:6 II A 17. 5. 2019 12:30 U10 E A U10 E
SK UP Olomouc U10 KS Cieszyn U10 5:0 II A 17. 5. 2019 13:00 U10 S U10 S
HK Lipovci Mix U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 10:1 II B 17. 5. 2019 13:00 U10 E A U10 E
HK Lipovci Mix U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 1:4 I 17. 5. 2019 13:30 U14 B U14
HC Jičín U10 HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 0:6 II A 17. 5. 2019 13:30 U10 S U10 S
HC Slavia Hradec Králové Mix U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 11:0 II B 17. 5. 2019 13:30 U10 E B U10 E
HC Jičín U12 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 3:1 I 17. 5. 2019 14:00 U12 B U12
UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 SK UP Olomouc U10 0:6 II A 17. 5. 2019 14:00 U10 S U10 S
UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 HK Lipovci Mix U10 5:2 II B 17. 5. 2019 14:00 U10 E A U10 E
LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 KKS Kolejarz Gliwice U14 3:1 I 17. 5. 2019 14:30 U14 A U14
KS Cieszyn U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 1:1 II A 17. 5. 2019 14:30 U10 S U10 S
HK Šenkvice U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 2:1 II B 17. 5. 2019 14:30 U10 E B U10 E
HC Bohemians Praha Girls U12 HC Slavia Hradec Králové U12 1:1 I 17. 5. 2019 15:00 U12 A U12
HK Šenkvice U12 HC Jičín U12 8:0 II 17. 5. 2019 15:00 U12 B U12
LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 SK UP Olomouc "B" U14 0:8 I 17. 5. 2019 15:30 U14 A U14
KKS Kolejarz Gliwice U14 HC Slavia Hradec Králové Girls U14 0:0 II 17. 5. 2019 15:30 U14 A U14
HK Šenkvice U12 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 4:0 I 17. 5. 2019 16:00 U12 B U12
P.H.C. Budapest U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 1:3 II 17. 5. 2019 16:00 U14 B U14
HC TJ Mnichovice Girls U14 HK Šenkvice U14 2:5 I 17. 5. 2019 16:30 U14 B U14
SK UP Olomouc "A" U14 HK Lipovci Mix U14 2:0 II 17. 5. 2019 16:30 U14 B U14
HC Bohemians Praha Girls U12 KS Cieszyn U12 0:1 II 17. 5. 2019 17:15 U12 A U12
P.H.C. Budapest U14 SK UP Olomouc "A" U14 1:1 I 17. 5. 2019 17:15 U14 B U14
HK Trešnjevka Zagreb U12 HC Slavia Hradec Králové U12 1:6 I 17. 5. 2019 19:00 U12 A U12
HC Slavia Hradec Králové Girls U14 HK Trešnjevka Zagreb U14 2:1 II 17. 5. 2019 19:00 U14 A U14

Týmy:

37
Týmy

Zápasy:

111
Zápasy

Skupiny:

27
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:

Město Hradec Králové
SSAKHK
HC SLAVIA HK
Hostinec U Drořáků
pivovarskedomy
hkfree.org

Zpět