3. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka

3. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka

29. 9. 2019 10:00 - 14:00

U10  U6 

V neděli dne 29. 9. 2019 od 10:00 se uskuteční Memoriál Ládi a Ládíka Pařízka v rámci kterého proběhne na našem hřišti turnaj kategorií U6 a U10.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

3. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
HC Mnichovice "C" HC Mnichovice "A" 0:8 I 29. 9. 2019 10:00 U10 U10
HC Slavia HK 10 HC Mnichovice "B" 3:0 II 29. 9. 2019 10:00 U10 U10
HC Slavia HK 09 HC Slavia PHA 4:0 I 29. 9. 2019 10:30 U10 U10
HC Mnichovice "B" HC Mnichovice "C" 4:1 II 29. 9. 2019 10:30 U10 U10
HC Mnichovice "A" HC Slavia PHA 1:1 I 29. 9. 2019 11:00 U10 U10
HC Mnichovice "C" HC Slavia HK 10 0:10 II 29. 9. 2019 11:00 U10 U10
HC Mnichovice U6 HC Slavia PHA "B" U6 3:1 A 29. 9. 2019 11:00 skupina A U6
HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 4:9 B 29. 9. 2019 11:00 skupina A U6
HC Slavia PHA "A" U6 PH Sokol Kbely U6 2:2 A 29. 9. 2019 11:15 skupina B U6
HC Jičín U6 HC Slavia HK Broučci U6 2:0 B 29. 9. 2019 11:15 skupina B U6
HC Slavia HK 09 HC Mnichovice "B" 5:0 II 29. 9. 2019 11:30 U10 U10
HC Slavia PHA HC Mnichovice "C" 4:1 II 29. 9. 2019 11:30 U10 U10
HC Bohemians U6 HC Mnichovice U6 4:1 A 29. 9. 2019 11:30 skupina A U6
HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia PHA "B" U6 6:3 B 29. 9. 2019 11:30 skupina A U6
HC Jičín U6 PH Sokol Kbely U6 2:2 B 29. 9. 2019 11:45 skupina B U6
HC Slavia HK Koťata U6 HC Slavia PHA "A" U6 8:2 A 29. 9. 2019 11:45 skupina B U6
HC Slavia HK 10 HC Mnichovice "A" 0:3 I 29. 9. 2019 12:00 U10 U10
HC Slavia HK 09 HC Mnichovice "C" 13:0 II 29. 9. 2019 12:00 U10 U10
HC Slavia HK Lvíčata U6 HC Bohemians U6 4:1 A 29. 9. 2019 12:00 skupina A U6
HC Mnichovice U6 HC Slavia HK Mravenci U6 0:5 B 29. 9. 2019 12:00 skupina A U6
HC Slavia HK Broučci U6 HC Slavia HK Koťata U6 4:4 A 29. 9. 2019 12:15 skupina B U6
HC Slavia PHA "A" U6 HC Jičín U6 0:4 B 29. 9. 2019 12:15 skupina B U6
HC Mnichovice "B" HC Slavia PHA 0:3 I 29. 9. 2019 12:30 U10 U10
HC Mnichovice "A" HC Slavia HK 09 1:0 II 29. 9. 2019 12:30 U10 U10
HC Slavia HK Mravenci U6 HC Bohemians U6 7:3 A 29. 9. 2019 12:30 skupina A U6
HC Slavia PHA "B" U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 0:9 B 29. 9. 2019 12:30 skupina A U6
HC Jičín U6 HC Slavia HK Koťata U6 5:2 A 29. 9. 2019 12:45 skupina B U6
PH Sokol Kbely U6 HC Slavia HK Broučci U6 4:5 B 29. 9. 2019 12:45 skupina B U6
HC Mnichovice "A" HC Mnichovice "B" 7:1 I 29. 9. 2019 13:00 U10 U10
HC Slavia HK 10 HC Slavia HK 09 1:4 II 29. 9. 2019 13:00 U10 U10
HC Mnichovice U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 0:6 B 29. 9. 2019 13:00 skupina A U6
HC Bohemians U6 HC Slavia PHA "B" U6 4:0 B 29. 9. 2019 13:00 skupina A U6
HC Slavia HK Koťata U6 PH Sokol Kbely U6 8:5 A 29. 9. 2019 13:15 skupina B U6
HC Slavia PHA "A" U6 HC Slavia HK Broučci U6 0:16 B 29. 9. 2019 13:15 skupina B U6
HC Slavia HK 10 HC Slavia PHA 2:2 I 29. 9. 2019 13:30 U10 U10
HC Slavia PHA "B" U6 HC Slavia PHA "A" U6 1:1 A 29. 9. 2019 13:30 o 9. místo U6
HC Mnichovice U6 PH Sokol Kbely U6 0:6 B 29. 9. 2019 13:30 o 7. místo U6
HC Bohemians U6 HC Slavia HK Koťata U6 6:3 A 29. 9. 2019 13:45 o 5. místo U6
HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia HK Broučci U6 7:6 B 29. 9. 2019 13:45 o 3. místo U6
HC Slavia HK Lvíčata U6 HC Jičín U6 2:2 A 29. 9. 2019 14:00 Finále U6


Skupiny:


Týmy:

16
Týmy

Zápasy:

40
Zápasy

Skupiny:

9
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:


Zpět