EXTRALIGA ŽENY: Konec vítězné šňůry

Aktualizováno 6. 10. 2019 14:30

Za chladného počasí bojovaly ženy o prodloužení vítezné šňůry, bohužel neúspěšně. V sobotu 5. 10. 2019 ve 12:00 hodin před domácím obsazenstvem ženy HC Slavia Hradec Králové odehrály utkaní proti týmu SK Slavia Praha. Po krátké chvilce v první čtvrtině se dostaly sešívané do vedení po šikovné dorážce z trestného rohu. Hradecké ženy si těžko nacházely šance a tak spoléhaly na brejky, kterých bylo nemálo, avšak všechny neúspěšné. Pražská Slavia udržela čisté konto a ke svému jednomu gólu přidala po jednom ve třetí a čtvrté čtvrtině. Momenty lepší Hradecká Slavia, ve druhých ta Pražská, góly ale rozhodují o vítězi a tak si sešívané odváží z Hradce Králové tři body a obsazují první místo tabulky extraligy žen.

HC Slavia Hradec Králové:SK Slavia Praha 0:3 (poločas 0:1)

Autor: Daniel Podzimek