EXTRALIGA MUŽI: Remíza před domácím   obecenstvem

EXTRALIGA MUŽI: Remíza před domácím obecenstvem

Aktualizováno 5. 10. 2019 22:58

V sobotu 5. 10. 2019 v 10:00 hodin se utkaly týmy HC Slavia Hradec Králové proti HC 1946 Praga. Ani při dnešním utkání v Hradci počasí nepřálo. Oba týmy přivítal nepříjemný a studený déšť. Hradecké áčko mělo jedinou vizi v tomto zápase – vyhrát. V první části hry to ale úplně nevycházelo. Oba týmy si dokázaly najít šance, avšak neúspěšně. Do druhé čtvrtiny nastoupili hradečtí s lepší energií, což se projevilo stavem 1:0 ke konci čtvrtiny, kdy Jakub Chudý po chytrém náběhu tečoval balón za soupeřícího brankáře. Tlak celku Pragy dokázali hradečtí udržet do čtvrté části, avšak po dvou individuálních chybách se po chvilce dokázali po penaltě a gólu ze hry dostat do čela hry muži Pragovky. Hradecký celek usiloval o dorovnání stavu. Podařilo se tak v čase 59:40, kdy těsně před závěrečným hvizdem sudích, střelil gól Michal Krýsl.

Slovy nejlepšího hráče utkání Lukáše Blažíčka: „Dnešní utkání se nám vůbec nepovedlo, nedařilo se nám vůbec nic, nenahráli jsme si správně, nevytvořili jsme si žádné šance, takže máme hodně co zlepšovat.“

HC Slavia Hradec Králové:HC 1946 Praga 2:2 (poločas 1:0)

Autor: Daniel Podzimek